Engellilere destek

Merhaba arkadaşlar,

2022 Maaşlarının aylık olarak ödenmesi için bir kampanya başlattık. Bu önemli konu için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bildiğiniz gibi 2022 maaşları üçer aylık dönemlerde verilmekte. Bu maaşı alan arkadaşlarımız zaten ekonomik anlamda bir dar boğaz yaşamaktalar. Bir de verilen bu maaşı üç ay gibi uzun bir süre beklemek iyice can sıkıcı bir durum oluşturmakta.

Uzunca bir süredir 2022 maaşı alan arkadaşlarımızın aldıkları maaşların aylık olarak ödenmesi istemekteler. Bizlerde bu istek doğrultusunda yetkililer üzerinde kamu oyu baskısı oluşturarak 2022 maaşlarının aylık olarak ödenmesi için bir metin hazırladık.
Lütfen aşağıdaki yazılı metni ilgili e-mail adreslerine göndererek bizlere destek olunuz.

Engelliler.Gen.Tr Yönetimi

*** *** *** ***

Metnin Gönderileceği E-Mail Adresleri:

bimer@basbakanlik.gov.tr, cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr, bilgiedinme@ozida.gov.tr, ygokalp2@sgk.gov.tr, iulas@sgk.gov.tr ,la@lokmanayva.net

Not: Her e-mail adresine ayrı ayrı göndermenize gerek yok. Yukardaki adresleri mausla kopyalayıp kullandığınız e-mail’deki ‘kime’ kısmına yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Gönderilecek Metin:

İlgili makama,

Bilindiği üzere 2022 sayılı kanun kapsamında Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz türk vatandaşlarına üçer aylık dönemlerde maaş verilmektedir.

2022 Sayılı kanun gereği maaş alan kişiler üç aylık sürenin çok uzun olduğunu ve maaşların üç aylık olarak değil aylık olarak ödenmesini talep etmekteler.

Ekonomik yoksunluk içinde olan bu arkadaşlarımız üç ay gibi uzun bir süre maaş beklemek istememekteler. Bu nedenden dolayı bende siz sayın ilgililere bu mesajı atma ihtiyacı duydum.

Konuyla ilgili olarak gerekli düzenlemenin yapılmasını 2022 sayılı kanun kapsamında maaş alan arkadaşlarımızın bu mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesini arz ve talep ederim.

Ad Soyad:
TC Kimlik No:

Kaynak

Yorum yapın